LAN party

Na této stránce naleznete informace k již 12. LAN party skupiny TheBIGone.

LAN party setup

Datum: 24. 6. 2022 – 26. 6. 2022 (http://thebigone.eu/kalendar/?mc_id=51)


Místo: Orlovna Opava-Komárov

Místo: Orlovna Opava-KomárovKaždoroční tradice skupiny TheBIGone

Již 4 roky se tyto LAN party konají v místě známém jako Orlovna. Tento event se pro naši skupinu stal „tradicí“, LAN party se koná každé léto a v zimě je občasně konána End Of The Year Party.

Jeden z nejdůležitějších komponentů na LANce

Není to jen sezení u počítače

Ikdyž je tento event zván LAN party, to neznamená, že se nutně musí sedět u PC celé 4 dny (nebo více dní), na LAN party se také objeví mimo stolních počítačů také konzole Oculus Rift S (VR) a hry jako Beat Saber (https://beatsaber.com/) a jeho custom levely, jinak řečeno jste v tělocvičně, tak si zacvičíte zajímavějším způsobem.


Nemáš počítač? Nevadí!

Na LAN party přijede spousta lidí a spousta z nich má nepoužité příslušenství, které se jim válí doma. Na LANku tedy ani nepotřebuješ PC, jsme schopni ti nějaký zajistit, ale nesmí být až příliš lidí, kteří žádají, sklady nejsou nekonečné.

I tento setup s sebou můžete vzít

Setup 4. LAN party

Kde hledat více info?

Více informací můžeš najít zde, tato stránka se bude průběžně aktualizovat nebo pokud jsi nedočkavý, můžete zajít na náš TeamSpeak server, jehož IP nalezneš zde: http://thebigone.eu/servery/ (neznáš-li heslo, zeptej se jakéhokoliv člena TBO)